CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

O projektu Centrum Walzel

Nové Centrum Walzel

Nové Centrum Walzel po 161 letech

Walzlovka byla postavena roku 1852. Téměř sto let žila produktivním životem, ale od roku 1940 jen chátrala a byl na ní žalostný pohled. Po 161 letech od první kolaudace oslavila Walzlovka svou druhou kolaudaci. Stará tkalcovna Walzlovka se změnila na nové Centrum Walzel a nyní sledujeme, jak nabírá druhý dech. Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

Napsali o nás - Petr Bergmann, Institut regionální paměti, zapsaný ústav

V centru můžete navštívit: restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici, Coop DISKONT, vinotéku, školící místnost salon Walzel, který je vhodný taktéž pro svatby, narozeniny a jiné akce. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem. Nabízíme kvalitní služby a osobní přístup. Uspořádejte u nás firemní večírek, team-building, svatbu, oslavte Vaše narozeniny, narozeniny Vašich dětí nebo si jen přijďte vychutnat gastronomický zážitek, který tu na Vás čeká každý den. Těšíme se na Vás

Centrum Walzel – fabrika na zážitky!

U nás můžete zažít to, co jste si vždy přáli. Můžete se výborně najíst a nebát se vysokého účtu, můžete střílet a nemusíte mít zbraň ani oprávnění, můžete si zahrát na profesionální bowlingové dráze a přitom…. Přijďte a přesvědčte se sami!

Zastavte se po náročném dni v zaměstnání nebo po vyčerpávajícím putování za krásami Broumovska u nás. Navštivte nově otevřené volnočasové a obchodní centrum v Meziměstí a vychutnejte si společně s přáteli či rodinou jeho pohostinnou atmosféru.

Název
Skladové, obchodní a volnočasové centrum WALZLOVKA – Meziměstí
Č.projektu:
CZ.1.13/4.1.00/12.00749
Termín realizace:
12/2011 – 12/2013

Web, věnovaný dotačnímu projektu, je stále dostupný na této adrese.

Realizace projektu rozšíří a zlepší využitelnost nemovitosti tzv. „brownfields”. Prostřednictvím rekonstrukce a následného oživení starého nevyužitého objektu uvnitř urbanizovaného území dojdeke zvýšení celkové přitažlivosti života obyvatel v Meziměstí především ve sportovní a obchodní oblasti. Projekt je určen pro obyvatele města a blízkého okolí. Prostřednictvím celkové rekonstrukce stávajícího stavu, společnost ČEKO IMPORT vybuduje skladištní plochy, které budou sloužit žadateli. Dalším hlavním kvantitativním výstupem projektu bude vybudována vnitřní sportovní střelnice, obchodní prostory, víceúčelový sál, posilovna, cvičební sál, lezecká stěna, restaurace, solná jeskyně, dětský koutek, bowling s barem, laserová střelnice atd. Revitalizací venkovních prostor vznikne letní zahrada a prostor pro parkovací místa.

"Domy mají tu výhodu, že díky lidem mohou znovu ožít.
Lidé takovou výhodu nemají...
Mohou však ze starých domů čerpat moudrost a energii."
Pavel Netík a Barbora Krásná, 2012

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 702 208 528

info@walzel.cz