CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Thajské masáže - červen

08. 06. 2024 · Solná jeskyně

Thajské masáže dopřávají tělu i duši absolutní uvolnění. Za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů se přenesete do jiného světa. 

Masáže probíhají ve dvojicích. Vezměte manželku, manžela, kamarádku, kamaráda, přítele, přítelkyni a přeneste se společně z Centra Walzel za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů do jiného světa. Rádi Vám připravíme i dárkový poukaz na masáž. 

Druhy masáží:

Tradiční thajská masáž- Nuat Boran - 940,-/osoba (1 hodina)


Jejím základem je nauka o neviditelných energetických liniích, tzv. Senech, které procházejí lidským tělem, a na nichž leží důležité akupresurní body. Seny jsou okem neviditelné energetické linie a jsou totožné s Nádis v indické jógové tradici či s Meridiány v tradici čínské. Působením na tyto body je možné odstraňovat blokády jak fyzické, tak mentální, obnovit správný energetický tok v těle, mírnit bolest nebo léčit některá onemocnění. Provádí se v pohodlném oblečení.


Aromatická olejová masáž - 1040,-/osoba (1 hodina)


Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních bio kokosových olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo. Je kombinací jemnější formy klasické thajské masáže a olejové AROMA masáže. Léčivé účinky olejů postupně pronikají do pokožky celého těla, do hloubky svalů a do čichových smyslových senzorů, kde uvolňují napětí a přináší úlevu od bolesti.
Olejová AROMA masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a zároveň posiluje celý organismus. Odstraňuje únavu a vyčerpanost a nahrazuje je léčivým, klidným a harmonickým stavem vašeho těla i mysli.


Olejová masáž bio kokosovým olejem - 1140,-/osoba (1 hodina)


Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních bio kokosových olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo.


Královská thajská masáž- Nuat Prakop - 1240,-/osoba (1 hodina)


Královská thajská masáž je kombinací 3 terapií, tradiční thajské masáže a olejové masáže, završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků naplněných směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle starých receptur.

Tradiční thajská a speciální olejová masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená a problémová místa na těle.
Tím se uvolňuje bolest a napětí ve svalech a vazech, dodává energie unaveným orgánům po namáhavých činnostech, odstraňuje pohmožděniny a ztuhlost kloubů. Velmi podporuje i zdravou cirkulaci krve, metabolismus a dodává výživné látky pokožce celého těla. Odbourává stres a psychické napětí... Velmi pozitivně působí na celkové duševní uvolnění.

POZOR - POUZE 18 MASÁŽÍ!

Rezervace nutná - 724 351 801

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801