CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Masáže v solné jeskyni

Odpočinek a relaxace v solné jeskyni

Thajské masáže dopřávají tělu i duši absolutní uvolnění. Za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů se přenesete do jiného světa. 

Masáže probíhají ve dvojicích. Vezměte manželku, manžela, kamarádku, kamaráda, přítele, přítelkyni a přeneste se společně z Centra Walzel za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů do jiného světa. Rádi Vám připravíme i dárkový poukaz na masáž. 

Masáže probíhají nepravidelně (zhruba jednou za měsíc) Vždy včas zveřejníme termín masáží, na který si poté můžete udělat rezervaci. Dárkový poukaz na masáž však můžete darovat již nyní.


Druhy masáží:

Tradiční thajská masáž- Nuat Boran - 940,-/osoba (1 hodina)


Jejím základem je nauka o neviditelných energetických liniích, tzv. Senech, které procházejí lidským tělem, a na nichž leží důležité akupresurní body. Seny jsou okem neviditelné energetické linie a jsou totožné s Nádis v indické jógové tradici či s Meridiány v tradici čínské. Působením na tyto body je možné odstraňovat blokády jak fyzické, tak mentální, obnovit správný energetický tok v těle, mírnit bolest nebo léčit některá onemocnění. Provádí se v pohodlném oblečení.


Aromatická olejová masáž - 1040,-/osoba (1 hodina)


Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních bio kokosových olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo. Je kombinací jemnější formy klasické thajské masáže a olejové AROMA masáže. Léčivé účinky olejů postupně pronikají do pokožky celého těla, do hloubky svalů a do čichových smyslových senzorů, kde uvolňují napětí a přináší úlevu od bolesti.
Olejová AROMA masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a zároveň posiluje celý organismus. Odstraňuje únavu a vyčerpanost a nahrazuje je léčivým, klidným a harmonickým stavem vašeho těla i mysli.


Olejová masáž bio kokosovým olejem - 1140,-/osoba (1 hodina)


Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních bio kokosových olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo.


Královská thajská masáž- Nuat Prakop - 1240,-/osoba (1 hodina)


Královská thajská masáž je kombinací 3 terapií, tradiční thajské masáže a olejové masáže, završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků naplněných směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle starých receptur.

Tradiční thajská a speciální olejová masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená a problémová místa na těle.
Tím se uvolňuje bolest a napětí ve svalech a vazech, dodává energie unaveným orgánům po namáhavých činnostech, odstraňuje pohmožděniny a ztuhlost kloubů. Velmi podporuje i zdravou cirkulaci krve, metabolismus a dodává výživné látky pokožce celého těla. Odbourává stres a psychické napětí... Velmi pozitivně působí na celkové duševní uvolnění.


  • 12Platnost 12 měsíců

  • 60 minut relaxace

  • Pro 2 osoby

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801

Podobné zážitkové balíčky